top of page

Pracownia projektowa BIT CREATIVE specjalizuje się

w planowaniu przestrzeni i aranżacji wnętrz dla klientów korporacyjnych. Oferuje szeroki zakres usług związanych

z relokacją, a także rearanżacją siedzib firm.

O BIT CREATIVE

BIT CREATIVE to zespół profesjonalnych architektów i designerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w aranżowaniu powierzchni komercyjnych. Pracownia jest prowadzona przez architekta Barnabę Grzeleckiego. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz przestrzeni biurowej. Oferuje szeroki zakres usług związanych z relokacją i rearanżacją siedzib firm, a także doradztwem Klientom korporacyjnym.

NASZ CEL

Naszym celem jest tworzenie biur, które będą identyfikowane z firmą Klienta. Będą inspirowały i motywowały pracowników do osiągania coraz to lepszych wyników zawodowych.

Każda firma jest inna. Mając na uwadze unikalne zapotrzebowania, staramy się stworzyć dla niej optymalne środowisko, odpowiadające zarówno jej obecnym, jak i przyszłym potrzebom. Zależy nam, aby aranżowana przez nas powierzchnia odzwierciedlała specyfikę pracy danego biura. Dążymy do tego, aby projektowana przez nas przestrzeń była nie tylko komfortowa oraz funkcjonalna, ale również elastyczna i estetyczna.

JAK PRACUJEMY?

Zawsze staramy się jak najlepiej rozumieć potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu oferowane przez nas rozwiązania i usługi są każdorazowo dostosowywane do ich profilu biznesowego oraz wymagań. Na wszystkich etapach procesu projektowego z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkie, nawet te najtrudniejsze, projekty wykonujemy profesjonalnie, kompleksowo i z największą starannością.

Referencje

REFERENCJE

REFERENCJE

"Continental Opony Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku oponiarskim w Polsce. Naszymi najważniejszymi wartościami, którymi kierujemy się w biznesie są pasja i zaufanie, dlatego powierzyliśmy aranżację naszej nowej przestrzeni biurowej architektowi Barnabie Grzeleckiemu z BIT Creative. Nowe biuro ma ponad 1500m2 powierzchni i zostało zaprojektowane przez Pana Barnabę, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Pomysły zgłaszane przez grupę projektową w fazie przygotowawczej projektu były idealnie odwzorowane w szkicach i wizualizacjach autora projektu. W ciągu ostatniego roku odbyliśmy dziesiątki spotkań i za każdym razem spotykaliśmy się z pełnym profesjonalizmem ze strony architekta. Dobra organizacja pracy pana Barnaby była kluczem do sprawnej i terminowej zmiany siedziby. jej efektem jest nowoczesne, przyjazne i funkcjonalne biuro, które zyskało uznanie wśród pracowników oraz pochwały wszystkich odwiedzających nas gości z kraju i zagranicy."

Beata Birula, Office Manager & NPM Group Leader

Anna Podrażka, HR Manager 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami

bottom of page